Podstrona: Konkurs - Od pomysłu do przemysłu / Koło Naukowe Informatyki Przemysłowej

Konkurs - Od pomysłu do przemysłu V edycja

WYNIKI V EDYCJI KONKURSU

red. Adam Michajłyszyn

Uroczyste wręczenie nagród

13.05.2021 godz: 12:00

Aula Wydziału Mechaniczno-Technologicznego

 logo.jpg

linia_sponsorow.png

W kategorii - Projekt inspirowany   

I miejsce

Projekt: Ekonomik Roadster – link do filmu - KLIK

Uczestnik konkursu: Jakub Frączek, Kamil Kras   

Zespół Szkół nr 4 im. Jana Pawła II w Jaśle 

Opiekun: Wincenty Skwarek 

II miejsce                

Projekt:  BeeApp - Pasieka na miarę XXI wieku/ Inteligentny dom dla pszczół – link do filmu - KLIK

Uczestnicy konkursu: Eryk Maśkiewicz, Hubert Misiag 

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu

Opiekunowie: Mariusz Skupień, 

III miejsce     

Projekt:  Robotyczna ręka InMoov sterowana podczerwienią – link do filmu - KLIK

Uczestnicy konkursu: Łukasz Tudryn

Zespół Szkół Technicznych w Leżajsku  

 Opiekun:  Robert Maruszak    

W kategorii - Projekt autorski

I miejsce            

Projekt:   Autonomiczny pies przewodnik - link do filmu - KLIK

Uczestnik konkursu: Łukasz Pytlowany, Mateusz Żuk

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu

Opiekun: Mariusz Skupień, Krzysztof Żołyniak

II miejsce   

Projekt:   Wielozadaniowy łazik- link do filmu - KLIK

Uczestnik konkursu: Bartosz Polak, Wojciech Koszelski

II liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Mielcu

Zespół Szkół Łączności w Krakowie im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku

Opiekun: Alfred Ortyl

III miejsce  

Projekt:   Nakrętkowy pożeracz-bezkosztowy wytwórca materiału do drukarki 3D

 - link do filmu - KLIK

Uczestnik konkursu: Rajmund Dejnaka, Adrian Przybylski

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu

Opiekun: Wiesław Zięba, Mariusz Skupień, Krzysztof Żołyniak

Nagroda publiczności:           

Projekt: Robot Ukulele - link do filmu - KLIK

Uczestnik konkursu: Mikołaj Wybacz

Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Nisku

Zgłoszenie indywidualne

Nagroda dla debiutanta (ucznia/ów klasy 1 lub 2 o najwyższej lokacie)

Projekt:   Autonomiczny pies przewodnik - link do filmu - KLIK

Uczestnik konkursu: Łukasz Pytlowany, Mateusz Żuk

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu

Opiekun: Mariusz Skupień, Krzysztof Żołyniak

Nagroda specjalna od patrona konkursu – Agencji Rozwoju Przemysłu

Nakrętkowy pożeracz-bezkosztowy wytwórca materiału do drukarki 3D - link do filmu - KLIK

Rajmud Dejnaka, Adrian Przybylski

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu

Opiekun: Wiesław Zięba, Mariusz Skupień, Krzysztof Żołyniak

Wyróżnienia dla opiekunów – Pana Mariusz Skupienia i Pana Krzysztof Żołyniaka

 

 Lista finalistów konkursu

 

Uczniowie

Klasa

temat projektu

II liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Mielcu

Zespół szkół Łączności w Krakowie

Opiekun  Alfred Ortyl 

Bartosz Polak

III LO

Wielozadaniowy łazik

 Wojciech Koszelski

III TE

Zespół Szkół nr 4 im. Jana Pawła II w Jaśle 

Opiekun Wincenty Skwarek

Jakub Frączek

II LO

Ekonomik Roadster

Kamil Kras

IILO

 Hubert Zajac

I LO

POUN - Podajnik Uniwersalny

Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Nisku 

Mikołaj Wybacz

II LO

Robot Ukulele

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu

Opiekun Wiesław Zięba, Krzysztof, Żołyniak, Mariusz Skupień  

Rajmund Dejnaka

III T

Nakrętkowy pożeracz-bezkosztowy wytwórca materiału do drukarki 3D

Adrian Przybylski

III T

Opiekun:, Mariusz Skupień

Eryk Maśkiewicz

IV T

BeeApp - Pasieka na miarę XXI wieku/ Inteligentny dom dla pszczół

Hubert Misiag

IV T

Opiekun:, Mariusz Skupień, Krzysztof, Żołyniak

Łukasz Pytlowany

II T

Autonomiczny pies przewodnik

Mateusz Żuk

II T

Zespół Szkół Technicznych w Leżajsku

Opiekun Robert Maruszak

Arkadiusz Czop

IV TM

P&P Robot

Gabriel Antosz

II TM

Inteligentne Okulary

Kacper Gorzkiewicz

II TM

Samolot do badań składu powietrza

 Paweł Gałusza

IITM

Łukasz Tudryn

IV TM

Robotyczna rękaInMoovsterowana podczerwienią

Dawid Waliłko

III TM

Dron fpv

Jakub Maruszak

III TM

Przenośnik taśmowy współpracujący z systemem wizyjnym OnRobot Easy

Jakub Wiliński

II TM

Micro Serwo Robot

Bartłomiej Burda

IV TM

 samolot zwiadowczy

Łukasz Wach

III TM

Robot sterowany bezprzewodowo

Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli 

Opiekun Grzegorz Cygan

Joanna Cygan

II TR

Dystrybutor karmy

Zespół Szkół w Gorzycach im por. Józefa Sarny

Opiekun Piotr Pawlak

Jakub Kołodziejczyk

III TI

Inteligętny sterownik do rolet

 

Gratulujemy Laureatom 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału

Zapraszamy do kolejnej edycji

 

          Strona z projektami V edycji        

              Strona z projektami IV edycji

                    Strona z projektami III edycji

 

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.

Akceptuję